Jdi na obsah Jdi na menu
 


19. MČR dospělých v Brně v hale

18. 4. 2009


Ve dnech 21. - 21. 3. 2009 se Brně konalo 19. Mistrovství České republiky v halové lukostřelbě. Tohoto závodu se kategorii mužů zúčastnili 2 naši závodníci - Ondra Meluzín, který si chtěl spravit chuť po mistrovství světa v Polsku, kde sám od sebe čekal asi více, a Mira Meluzín. Mira jel především jako technické zabezpečení Ondry, ale i s pocitem, že redukované terče zvládne také. Konkurence byla obrovská, celkem 73 závodníků zcela určitě odpovídala vrcholu halové sezóny letošního roku.

V kvalifikaci si počínal velmi dobře Ondra, který nástřelem 563 bodů obsadil 9 místo, Mira bojoval statečně, ale ani jeho letošní maximální bodový zisk 449 bodů na redukované terče nestačil na dvaatřicítku nejlepších. Obsadil celkově 70 místo, budiž útěchou ta šťastná sedmička.

V nedělní eliminaci si Ondra počínal víc než zdatně, prošel až do čtvrtfinále, kde s nástřelem 113 bodů nestačil na svého soupeře, Martina Vaňka ze Startu Praha . Nicméně jeho výsledek byl druhý nejlepší a celkově tudíž obsadil vynikající 6 místo. Velká gratulace a potěšení z výsledku.    Obrazek