Jdi na obsah Jdi na menu
 


17. MČR žactva v Plzni v hale

22. 3. 2009

     V sobotu a neděli 7. - 8. března 2009 technicky zabezpečil oddíl ARCUS  v areálu SOU Vejprnická v Plzni v pořadí již 17. Mistrovství České republiky žactva v halové lukostřelbě. Na dalekou cestu z Valašska na západ Čech se vydali dva naši mladí lukostřelci. V kategorii starších žáků a starších žaček, hájili naše barvy Ondřej Kovář a Karolína Matochová.
     Program byl nastaven tak, že v sobotu ráno svoji kvalifikaci odstřílela Karolína, Ondra se dostal na řadu až v pozdních odpoledních hodinách. Kačka postoupila ze čtvrtého místa, Ondra se musel snažit ve své kategorii až do 20.30 hod a do pavouka si vystřílel třetí místo.
     Na druhý den závodu ( neděle 8.3. 2009 ) vstoupili oba naši borci do vyřazovacích soubojů. Ondra prokázal svoje kvality a celkem bez problémů postoupil do bojů o zlato. Zde mu byl soupeřem závodník z Ostravy. Ani ve finále Ondra nezaváhal a zaslouženě získal titul Mistra České republiky v halové lukostřelbě starších žáků pro rok 2009. Kačka v prvním vyřazovacím kole nestačila na svoji soupeřku a tudíž nezasáhla do boje o medaili. Nicméně celkové 8 místo odpovídá jejímu výkonostnímu průměru a letošním možnostem.
      Oběma našim lukostřelcům patří dík za reprezentaci našeho oddílu na druhé straně naší republiky, velká gratulace Ondrovi a poděkování Martinu Kovářovi, který bezpečně naše členy dopravil tam a zpět a poradil si jako amatér lukostřelec mezi profesionály.

Výsledky závodu zde: 
http://www.skpvsetin.estranky.cz/archiv/uploaded/13
/file/14/file0001.pdf
/file/15/file0002.pdf
/file/16/file0003.pdf


Obrazek