Jdi na obsah Jdi na menu
 


Terčová sezóna 2017 - 2018 začíná

25. 4. 2018

   Začátek letošní venkovní sezóny vyřešilo krásné jarní počasí, které v měsíci dubnu spíše připomíná léto v plném rozpuku.  Dvakrát jsme se sešli na brigádě v Janové, 14. a 21. dubna ve velkém počtu. Podařilo se nám opravit všechny terčovnice, vyrovnat střeleckou čáru a upravit okolí naší klubovny. Za vše patří všem účastníkům velké poděkování. Minulou sobotu, 21.4.2018 se sešli také mladí členové, kteří si opekli špekáčky a účastnili se také prací na přípravě terčové sezóny.

   Naše klubovna se před terčovou sezónou dočkala vybavení střešními okapy a svody. Nedochází tak k zatékání opraveného obvodového pláště a okolního terénu. Práce v rámci reklamy provedla vsetínská firma HB Delta s.r.o., za což jí také děkujeme. Její logo bude umístěno během letních měsíců na štítu klubovny. 

   Tréninky budou probíhat ve stejných termínech jako v loňském roce, středy jsou vyhrazeny pro mladé hasiče SDH Janová. První trénink bude v úterý 24.4.2018.

Rozpis tréninků :

Úterý, čtvrtek :     16.30 - 18.00  mládež do 18 let

                         18.00 - 19.30  dospělí - prosíme o dodržení tohoto času vzhledem k tréninku mládeže !